פינת האכלה לחתולים

פתרונות פינות האכלה לחיות רחוב, פינת האכלה לחתולים

עם מודעות גדלה לחיות רחוב הנמצאות במצוקת מקלט מיגון ומזון שוטף זהבי פלדות מציעה 
פתרון חדשני ירוק, ידידותי לסביבה ידידותי לחיות וידידותי לניקיון רחובות העיר.

פינת האכלה לחתולים מאפשרת לתושבים לדיירי הרחוב לחיות בסביבה נקייה בטוחה המשלבת
איכות חיים ובריאות והגייה לכל הצדדים. פינת האכלה שלנו בנויה בסטנדרטים הגבוהים ביותר אשר יאפשרו לחתולי הרחוב להנות מגישה למזון נקי שאינו מפוזר בכלי פלסטיק שאינם מתכלים בקרנות הרחוב. לאזרחים הטובים השומרים על רווחתם של חתולי הרחוב ישנה גישה מוסדרת המקובלת על התושבים העירייה והחתולים באמצעות פינת האכלה מיוחדת לחתולים המאפשרת התקנה באזור מוגדר מראש על ידי התושבים והעירייה או המועצה על מנת ליצור איזון הוגן לכל הצדדים בשמירת כבודם של בעלי החיים ושל התושבים.


על ידי הקמת פינת האכלה מיוחדת לבעלי חיים ובפרט לחתולי רחוב זהבי פלדות ייצרה מתקן מיוחד במינו
אשר מורכב ממתכת נירוסטה מיוחדת המונעת קורוזיה חלודה וכמובן זיהום הנלווה לתופעות החלודה והקורוזיה ובכך שומרת על איכות הסביבה נראות הרחוב וכמובן שומרת על בריאותן של חיות הרחוב בעת האכלתן בפינות ההאכלה.

אותה פינת האכלה מיוחדת מחולקת למזון יבש וחלוקה למתן מים האפשר לתושבים הגרים באזור גישה למתקן אסטטי צבעוני ובטוח לשימוש בו ניתן להניח את המזון באופן השומר על איכות החיים של כולם על ידי מניעת לכלוך במדרכות הרחובות של העיר וריכוז פינות ההאכלה לאזורים מוגדרים מראש.

בעת תכנון המתקן ניתן למתגו בצורות שונות ובגוונים שונים בהתאם לבחירת הלקוח תוך שימוש בצבע מיוחד הנצבע בתנור המקנה לו עמידות לאורך שנים רבות ותוך שמירה כמובן על בריאות החיות הניזונות מהמתקן ושמירת על נקיון סביבתי באזור פינות ההאכלה.

לפרטים נוספים והצעת מחיר לפינת האכלה לחתולים השאירו פרטים

צרוף קובץ (PDF):
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:

האכלת-חתולים1 3 האכלת-חתולים2 5 2 4 6 1