שימסים

 

שימסים הינם מרווחונים (ספייסרים) אשר משמשים לשיוור ופילוס מכונות ואביזרים. מטרתם היא ליצור איזון בין שני צירים, לתאם בין שני חלקים ולהגביה רכיבים למיקומם המדויק בעובי מדויק ובקלות המירבית.
ניתן לייצר שימסים כסרט בעובי הדרוש או בצורה מסוימת המתאימה למקום הדרוש.

את השימסים ניתן לקבל במגוון מידות: 0.01, 0.025, 0.05, 0.076, 0.1, 0.15, 0.2, 0.25, 0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0.
אנו מספקים מהמלאי סרטים דקים מנירוסטה קפיצית/רכה, פלדה קפיצית/רכה ומפליז, וכמו כן מייצרים על פי דרישה שימסים בכל צורה - החל משימסים בצורת פרסה המתאימים לשימוש לפי גודל בורג אותו הם מקיפים ועד לדיסקיות. בנוסף, אנו מייצרים כל צורה על פי דוגמה, שרטוט או מפרט. הכול נעשה על פי צרכי הלקוח ודרישותיו.

לרוב, החומר המתאים ביותר הוא נירוסטה קפיצית בשל הקושי הגבוה אשר לא מאפשר לחומר להתקמט. כך נשמר עובי אחיד - במיוחד כשמדובר בעוביים דקים.
בזהבי פלדות אין כמות מינימום להזמנה, ניתן לקבל כל מידה ובכל כמות. בדרך כלל נהוג להזמין שימסים בעוביים שונים על מנת לשלבם בשטח ולהגיע לעובי הרצוי. בנוסף, אנו מספקים שירות מהיר כדי שפעילות המכונות במפעל לא תתעכב ותיעצר.

עסקים, חברות ותעשיות שמשתמשים בשימסים
קהל היעד העיקרי הינו אנשים ומפעלים שבונים מכונות לתעשיות שונות ועוסקים בתחזוקת מכונות.

פלדת אל חלד - יתרונות ושימושים
פלדת אל חלד (Stainless Steel), היא חלק ממשפחה של חומרים העשויים מברזל. את התרכובת של פלדת אל חלד, מייצרים ממגוון של חומרים ביניהם ברזל, כרום, סיליקון, פחמן, ניקל ועוד. פלדת אל חלד נחשבת לסגסוגת ברזל, בה הרכב הפחמן משתנה בהתאם לרמת הניקיון של הפלדה. פלדות העשויות ממתכות שונות עלולות להחליד בנוכחות של חמצן, ולכן פותחה פלדת אל חלד שמונעת מתהליכי חמצון להתקיים. פלדת אל חלד מכילה כמות גבוהה של כרום (לפחות 10.5%, ממשקלה הכולל) המונע ממנה להחליד. הכרום הוא זה המונע מגע עם חמצן ואוויר מה ששומר על הפלדה לאורך זמן. בפלדת אל חלד משתמשים בתחומים שונים בתעשייה. כמו כן, היא נחשבת לחומר גלם לכל דבר ממנה מייצרים כלי מטבח, כיורים, מכשירי חשמל, מטבעות ועוד. בנוסף לכך שפלדת אל חלד פותחה במיוחד בכדי למנוע היווצרות של חלודה, היא גם ניתנת למחזור ונחשבת לגמישה במיוחד. מוצרים אותם מייצרים מפלדת אל חלד נחשבים לקלים לניקוי, נשמרים שנים רבות ולכן עמידותם גבוהה והם אינם מזיקים לבריאות. שכבת הכרום של הפלדה איננה חדירה למים או לאוויר, ובכך היא מאפשרת הגנה על המתכות שנמצאות מתחתיה. יתרון נוסף של פלדת אל חלד הוא, שבמידה והיא נשרטת, נוצרת שכבת הגנה על השריטה עצמה.

ההבדל בין פלדת אל חלד לאלומיניום
רבים מהאנשים מבלבלים בין השתיים בעקבות הדמיון של שני החומרים. אלומיניום הוא חומר קל וגם לו יש מגוון של יתרונות ושימושים, אך הוא אינו מתאים לייצור של כלי אוכל או שתייה, זאת משום שהוא עלול להזיק לנו בשימוש קבוע. פלדת אל חלד הנמצאת במוצרי מטבח ומזון כמו בקבוקים לדוגמא, עוברת מבחני בטיחות רבים ומאושרת ע״י משרד הבריאות. מוצרים המיוצרים מפלדת אל חלד ניתן לאחסן זמן רב והם אינם מתחמצנים.

לסיכום, פלדת אל חלד היא חומר עמיד, מחירה נחשב לנמוך באופן יחסי והיא מאופיינת בברק הנראה לעין. מפלדה זו מייצרים מגון רחב של מוצרים כמו צינורות, כלי עבודה, סירי בישול, סכו״ם ומדליות. משתמשים בה בתחומים רבים כמו תעשייה, חקלאות, אמנות ורפואה

שימסים

לפרטים נוספים או הצעת מחיר השאירו פרטים

צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:

ייצור-בערגול-(רול-פורמינג)1 שימס-1 ייצור-שימסים-ודיסקיות מבלטי-חיתוך-פשוטים חיתוך-לייזר-תעשייתי-ואומנותי ייצור-בערגול-(רול-פורמינג) ייצור-בערגול-(רול-פורמינג)2 דסקיות-בלוויל-(דסקית-קעורה) מבלטי-כיפוף פריט-עבור-התעשייה-הצבאית ייצור-קפיצים-CNC חיתוך-בלייזר---חלקים-אמנותיים-ושלטים שימס-2 מבלטים-פרוגרסיבים