מבלטי כיפוף

 

"זהבי פלדות" מתמחים בבניית מבלטים לחלקים עדינים, כיפופים לחלקים מזעריים ובכבישת חלקים בכל כמות. אנו מלווים את הלקוח החל משלב הדגם ואב הטיפוס ועד לייצור המוצר המוגמר.
,מבלטי,כיפוף אנו מייצרים מחומרי גלם כגון: פלדות ונירוסטות קפיציות, פוספור ברונזה, בריליום קופר, פליז, פח דקופירט ושחור, טיטניום ועוד.
ניתן להזמין כמויות קטנות יחסית של מוצרים במחירים נוחים.

בנוסף אנו ערוכים לייצור המוני בעזרת מתקנים כגון: מקדמים אוטומטים (אלקטרונים ופניאומטים), מיישר סרט ופורק סרט (decoiler).

מעוניין בפיתוח מוצר? דוגמאות לייצור בעזרת מבלטים.

מבחינה לוגיסטית, ניתן לכם שירות עד רמת המכולה למכולות הלקוח, לייצוא ישר ממפעלנו.
 
למה משמש מבלט כיפוף
כאשר יש צורך בכיפוף מוצרים בסדרות קטנות, יש ליצור כיפוף על פי מפרט. לצורך כך אנו מייצרים מבלט או מספר מבלטים המביאים את המוצר לצורתו הסופית.

לרוב, מבלטים קטנים אלו מיוצרים במפעלנו עם התאמות מיוחדות לצרכי הלקוח.

עסקים, חברות ותעשיות שמשתמשים במבלט כיפוף
• תעשיות בטחוניות: משרד הבטחון, אלביט...
• מפעלי מזון ואריזה
• חברות מו"פ
• חברות בתחום התעופה
• מפעלי זיווד
• ועוד
 
מה זה מבלט?
(מתוך 'רב-מילים') מבנה מכאני המשמש לטביעת צורות בלוח מתכת באמצעות דגם או תבנית הטבועים בו. ההטבעה במבלט נעשית באמצעות לחץ של מכבש ומשמשת בעיקר לייצור כלי מתכת.

לפרטים נוספים או הצעת מחיר השאירו פרטים

צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:
צרוף קובץ PDF בלבד:
Upload:

ייצור-בערגול-(רול-פורמינג)1 שימס-1 ייצור-שימסים-ודיסקיות מבלטי-חיתוך-פשוטים חיתוך-לייזר-תעשייתי-ואומנותי ייצור-בערגול-(רול-פורמינג) ייצור-בערגול-(רול-פורמינג)2 דסקיות-בלוויל-(דסקית-קעורה) מבלטי-כיפוף פריט-עבור-התעשייה-הצבאית ייצור-קפיצים-CNC חיתוך-בלייזר---חלקים-אמנותיים-ושלטים שימס-2 מבלטים-פרוגרסיבים