/**/ /**/ /**/

סיור חינם במפעל ייצור מתקדם

זהבי פלדות מזמינה אתכם להתרשם מפתרונות הייצור המתקדמים שלנו - התקשרו עוד היום

הזמנה מיוחדת לסיור קסום:
מאחורי הקלעים של הייצור
בואו לסיור מיוחד במפעל הייצור של 'זהבי פלדות בע"מ' בתל-אביב

בסיור תוכלו לראות מקרוב:
• מכונות מתקדמות לחיתוך מתכות בלייזר
• איך מייצרים קפיצים ומתכות לכל מכשיר שאתם משתמשים כל יום
• שימוש מתכות מיוחדות וקסומות (כמו סגסוגת הזכרון - שהפעילות איתה נראית כמו מדע בדיוני)
• ועוד ועוד ועוד

מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח
אודות זהבי פלדות
אנחנו מייצרים ממתכות כל חלום וכל חלק הכי קטן בכל מוצר. כל חלק שאפשר לייצר או שעדיין אי אפשר - אנחנו מייצרים ומספקים בכמויות קטנות או תעשייתיות ובמחירים המשתלמים ביותר.
זהבי פלדות בע"מ הוקמה בשנת 1936 (בשם י.זהבי ושות') ופעלה בשנותיה המוקדמות כבית מסחר ייחודי לפלדות, המתמחה בפלדה קפיצית. כיום זהבי פלדות בע"מ הינה חברה רב תחומית המשתרעת על שטח של 1000 מ"ר, מעסיקה צוות מקצועי המונה כ-30 עובדים, משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות וחולשת על חמישה תחומי פעילות עיקריים: מסחר, עבודות מתכת וייצור מבלטים, קפיצים, ייצור שימסים ודיסקיות וחיתוך בלייזר.
זהבי פלדות בע"מ מתמחה בעיבוד ואספקת סוגים שונים של פלדה קפיצית. זאת באמצעות מערך רחב של תהליכים הכולל, חיתוך לאורך ולרוחב, רידוד לעובי, חיתוך בלייזר, כבישה, ניקוב וכיפוף. באפשרות זהבי פלדות בע"מ לספק מגוון רחב של פתרונות המותאמים ללקוחותיה ולצורכי השוק המשתנים.
החברה מאושרת לתקן ISO 9001:2008 ועומדת בסטנדרטים של החברות המובילות במשק. אנו משרתים ענפי תעשיה רבים ומגוונים. בין לקוחותינו: משרד הבטחון, תע"ש, אלביט, תדיראן, מפעלי זיווד, חברות בתחום הרפואה, תעופה, אלקטרוניקה, חשמל, רכב, תכשיטנות, מו"פ, מזון, התפלת מים, אנרגיה סולארית ועוד.

 

 Security code