זהבי פלדות - קפיצים, עבודות לייזר, ייצור בהתאמה אישית
קפיצים • מבלטים • לייזר • ייצור בהתאמה אישית

         

רוצים לבנות אב טיפוס?

מחפשים לעשות עבודות מתכת מיוחדות?

מחפשים תשובות בנוגע לקפיצים או מתכות?

בעזרת הציוד המתקדם ביותר אנו מסוגלים לייצר מוצרים וחלקים מכל סוג ובכל כמות.

זהבי פלדות עוסקת בכל תחומי המתכת - קפיצים, דיסקיות, חיתוך בלייזר, עבודות מבלט, פיתוח חלקים ומוצרים ועוד


הנכס החשוב ביותר שיש לנו הוא ידע וניסיון מצטבר של 78 שנים (מאז 1936) שאתה יכול להרוויח ממנו חינם


תן לנו שעה מזמנך, בוא לפגישה חינם ותקבל תשובות שיחסכו לכם המון כסף וזמן מבוזבז


מלא את הפרטים ולחץ 'ייעוץ חינם!'

אודות זהבי פלדות

אנחנו מייצרים ממתכות כל חלום וכל חלק הכי קטן בכל מוצר. כל חלק שאפשר לייצר או שעדיין אי אפשר - אנחנו מייצרים ומספקים בכמויות קטנות או תעשייתיות ובמחירים המשתלמים ביותר.


זהבי פלדות בע"מ הוקמה בשנת 1936 (בשם י.זהבי ושות') ופעלה בשנותיה המוקדמות כבית מסחר ייחודי לפלדות, המתמחה בפלדה קפיצית. כיום זהבי פלדות בע"מ הינה חברה רב תחומית המשתרעת על שטח של 1000 מ"ר, מעסיקה צוות מקצועי המונה כ-30 עובדים, משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות וחולשת על חמישה תחומי פעילות עיקריים: מסחר, עבודות מתכת וייצור מבלטים, קפיצים, ייצור שימסים ודיסקיות וחיתוך בלייזר.

   

זהבי פלדות בע"מ מתמחה בעיבוד ואספקת סוגים שונים של פלדה קפיצית. זאת באמצעות מערך רחב של תהליכים הכולל, חיתוך לאורך ולרוחב, רידוד לעובי, חיתוך בלייזר, כבישה, ניקוב וכיפוף. באפשרות זהבי פלדות בע"מ לספק מגוון רחב של פתרונות המותאמים ללקוחותיה ולצורכי השוק המשתנים.


החברה מאושרת לתקן ISO 9001:2008 ועומדת בסטנדרטים של החברות המובילות במשק. אנו משרתים ענפי תעשיה רבים ומגוונים. בין לקוחותינו: משרד הבטחון, תע"ש, אלביט, תדיראן, מפעלי זיווד, חברות בתחום הרפואה, תעופה, אלקטרוניקה, חשמל, רכב, תכשיטנות, מו"פ, מזון, התפלת מים, אנרגיה סולארית ועוד.